مراحل انجام سفارش

3پرداخت آنلاین از طریق درگاه شتاب

واحد پشتیبانی شرکت پاسخگوی سوالات شما می باشد .

ساعات کار شرکت

شنبه تا چهارشنبه از 8:30 صبح الی 5 بعدازظهر
پنجشنبه ها از 8:30 صبح الی 1 بعدازظهر
پشتیبانی به صورت 24 ساعته می باشد

1

انتخاب و ثبت دامنه :

ایده پردازان ساران کلیه دامنه ها را به نام متقاضی ثبت نموده و کلیه دامنه ها دارای کنترل پنل کامل تحت وب می باشند. شما می توانید از طریق کنترل پنل خود دامنه ها را به راحتی و به صورت کاملا آنلاین در چند دقیقه با مشخصات دلخواه خود ثبت نمایید. همچنین شما می توانید از طریق تلفن و هماهنگی با بخش فروش دامنه خود را ثبت نمایید . هزينه ثبت هر نام با توجه به شناسه آن و مدت زمان ثبت (يك تا ده سال) مشخص می گردد .

نام دامنه :

2

تخصیص هاست ( میزبانی وب ) :

پیش نیاز راه اندازی یک وبسایت خوب و قدرتمند، انتخاب یک میزبان وب (هاستینگ) خوب و قدرتمند است. از مؤلفه های میزبانی وب خوب می توان به سه ویژگی سرعت، امنیت و کیفیت اشاره کرد که ایده پردازان ساران این سه ویژگی را از ابتدای شروع به کار خود همواره سرلوحه و شعار فعالیت های خود قرار داده و همیشه تلاش می نماید این شعار را به نحوی شایسته محقق سازد. شما می توانید یکی از پلن های هاستینگ را انتخاب کنید :

 

3

انتخاب یکی از پلن های طراحی وب

طراحی سایت شما کاملا فارسی بوده و بصورت حرفه ای طراحی و برنامه نویسی شده است مدیران شرکتها و اشخاصی که نیاز به راه اندازی وب سایت دارند بدون نیاز به هیچ دانش فنی میتوانند وب سایت خود را مدیریت کنند

یکی دیگر از زمینه های کاری ایده پردازان فروشگاه های اینترنتی و الکترونیک می باشد. این سیستم ها دارای پرداخت آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب می باشند. این شرکت توسط تیم حرفه ای بسته های فروشگاه آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد. این بسته ها دارای پشتیبانی رایگان یکساله می باشند.در این بسته ها به صورت پیش فرض مبانی اولیه بهینه سازی وب سایت اعمال شده است.

شما می توانید از طریق صفحه طراحی وب سایت یکی از پلن های برنزی ، نقره ای ، طلایی ، ویژه را انتخاب نمائید .

4

 

ارسال اطلاعات طراحی وب

نام و نام خانوادگی (*)
ورودی نامعتبر

ایمیل (*)
ورودی نامعتبر

شماره تماس (*)
ورودی نامعتبر

نام دامنه (*)
ورودی نامعتبر

هاست (*)
ورودی نامعتبر

پلن طراحی وب (*)
ورودی نامعتبر

موضوع وب سایت (*)
ورودی نامعتبر

توضیحات
ورودی نامعتبر

 

بالا